Pod patronatem OSSP

 • W dniach 24 – 26 marca 2023 r. w Poznaniu odbędzie się XVII Kongres Top Medical Trends.
  Jest to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie medyczne. To podsumowanie minionego roku oraz prezentacja tego, co nas czeka w przyszłości, jakie mamy trendy w medycynie. Kongres skierowany jest do lekarzy różnych specjalności, bierze w nim udział ok 150 wykładowców, a zaplanowanych zostało ponad 80 sesji. To medycyna w pigułce.
  Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ogólnopolskie Stowarzyszenie szpitali Prywatnych.
  Pełna informacja na stronie konferencji – kliknij w link

 • 25 stycznia 2023 r. na Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się Konferencja „Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023”.
  Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023 to miejsce wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się bardzo istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce. W konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023 wezmą udział wybitni naukowcy, specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, światowej klasy eksperci, decydenci kształtujący system opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele największych globalnych firm farmaceutycznych, przedstawiciele organizacji pacjenckich oraz reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego. Dobór szerokiego grona ekspertów pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się m.in. bardzo istotne we wprowadzaniu innowacyjnych terapii oraz zmian w organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce. Konferencja będzie również przestrzenią do prezentacji raportów, omawiania ich w gronie specjalistów, praktyków, przedstawicieli zarówno organizacji reprezentujących pacjentów, jak i producentów innowacyjnych terapii.
  Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ogólnopolskie Stowarzyszenie szpitali Prywatnych.
  Pełna informacja na stronie konferencji – kliknij w link
 • Również 25 stycznia 2023 r. na Zamku Królewskim w Warszawie podczas uroczystej gali w trakcie Konferencji „Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023” wręczone zostaną statuetki Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny.
  Ideą konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia. Kandydatów zgłaszają organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także osoby indywidualne. Mamy przyjemność poinformować, iż w poprzednich edycjach tego przedsięwzięcia statuetki laureatom wręczali urzędujący ministrowie zdrowia, m.in.: Zbigniew Religa, Marek Balicki, Leszek Sikorski, Ewa Kopacz, Bartosz Arłukowicz, Marian Zembala, Konstanty Radziwiłł oraz Łukasz Szumowski. Laureatów nagrodzimy 25 stycznia 2023 r., w Zamku Królewskim w Warszawie.
  Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ogólnopolskie Stowarzyszenie szpitali Prywatnych.
  Pełna informacja na stronie konferencji – kliknij w link

 • 12 października br. podczas VI Kongresu Wizja Zdrowia – Diagnoza i Przyszłość – Foresight Medyczny oraz XVI HOSPITAL & HEALTHCARE MANAGEMENT w Warszawie zakończyła się pierwsza edycja programu certyfikacyjnego szpitali: „Bezpieczny szpital to bezpieczny pacjent”. W certyfikacji organizowanej przez Koalicję na rzecz Bezpieczeństwa Szpitali wzięły udział aż 63 placówki medyczne z całej Polski, z czego 52 zostały nagrodzone za przestrzeganie standardów bezpieczeństwa oraz działania na rzecz popularyzacji praktyk zapewniających możliwie najbezpieczniejsze środowisko pracy dla personelu medycznego.

  Patronat nad wydarzeniem objęło m.in. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych, a w uroczystej gali rozdania certyfikatów udział wziął Prezes OSSP Andrzej Sokołowski.

  Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.deklaracja-bezpiecznyszpital.pl

Gala bezpieczny szpital to bezpieczny pacjnt
Panel ekspercki Bezpieczny szpital to bezpieczny pacjent
 • 19 października br. o godz. 19.00 odbył się pierwszy z cyklu webinariów, nad którymi patronat objęło OSSP, a poświęconych kwestiom cyberbezpieczeństwa w sektorze opieki szpitalnej.

  Spotkania prowadzi KOMA NORD – główny partner technologiczny OSSP wspólnie z dostawcami technologii: HP Inc, BeyondTrust, Yubico, Fortinet, a ich zasadniczym tematem są zagrożenia, z których istnienia w obszarze cyberbezpieczeństwa muszą zdawać sobie sprawę Zarządzający Szpitalami oraz wskazówki jak się przed nimi bronić.

  Podczas spotkań omówione zostaną kluczowe kwestie związane z bezpieczeństwem teleinformatycznym placówek medycznych.

  Kolejny wewbinar już 26 października o godz. 19.00.

  Więcej szczegółów wraz z formularzem do rejestracji znajdziecie Państwo tutaj…

 • W dniu 20 października br. roku w Warszawie z honorowym patronatem OSSP odbędzie się organizowana przez redakcję „Ogólnopolskiego Przeglądu Medycznego” VII Konferencja „Szpital XXI wieku. Planowanie, projektowanie, budowa działalność”.
  Kongres adresowany jest do dyrektorów szpitali, dyrektorów działów technicznych i administracyjnych, kierowników działów aparatury medycznej, zamówień publicznych oraz administracji, architektów, jak również reprezentantów jednostek samorządowych. Większość szczegółów wydarzenia jest już dostępna pod adresem: https://szpitalxxiwieku.pl/
 • W dniu 21 października br. w Centrum Nauki Kopernik odbędzie się już II edycja VACCINE FORUM, wydarzenia w całości dedykowanego tematyce szczepień ochronnych, nad którym patronat objęło Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych. Forum to inicjatywa Instytutu Ochrony Zdrowia oraz Porozumienia na Rzecz Dobrych Praktyk w Szczepieniach.
  Więcej informacji i ramowy program tegorocznego forum znajduje się tutaj – Program Ramowy

Doświadczenie

20 lat działalności - ponad 150 szpitali

20 lat działalności na rzecz rozwoju opieki zdrowotnej w Polsce z aktywnym udziałem sektora szpitali prywatnych

+ 0
Szpitali
+ 0
Podmioty

Copyright © 2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych. All Rights Reserved.