OSSP

Filmy

OSSP szpitale prywatne logo OSSP

Prawnicze czwartki OSSP - Spotkanie nr 2 - 1 grudnia 2022 r.

Drugie spotkanie z cyklu „Prawnicze czwartki OSSP” poświęcone było złotym praktykom przy zawieraniu umów z pracownikami medycznymi, postępowaniu z roszczeniami oraz o warunkach prowadzenia badań klinicznych w podmiocie. Porad prawnych udzielali jak zawsze prawnicy z kancelarii „Fortak & Karasiński Radcowie Prawni”.

(Nie)bezpieczny szpital - ochrona przed cyberatakami - webinary on-line - OSSP i partnerzy - cz. 3. - 16 listopada 2022

Omówienie założeń, potencjału i możliwych korzyści dla polskich szpitali w ramach „Planu działania w zakresie cyberbezpieczeństwa w ochronie zdrowia” oraz informacja o możliwościach skorzystania z dofinansowania inwestycji w zakresie podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa w szpitalach korzystających ze środków publicznych.

Prawnicze czwartki OSSP - Spotkanie nr 1 - 10 listopada 2022 r.

„Prawnicze czwartki OSSP” to branżowe spotkania on-line dla podmiotów zrzeszonych w OSSP. Podczas spotkań prawnicy z kancelarii „Fortak & Karasiński Radcowie Prawni” odpowiadają na pytania związane z funkcjonowaniem podmiotów leczniczych.
Podczas pierwszego spotkania omówiono trzy zagadnienia:

(Nie)bezpieczny szpital - ochrona przed cyberatakami - webinary on-line - OSSP i partnerzy - cz. 2. - 26 października 2022

ruga część cyklu webinarów na temat cyberbezpieczeństwa w szpitalach, który odbył się 26 października 2022r. W tym odcinku tematem spotkania był bezpieczny dostęp zdalny, słabe punkty infrastruktury sieciowej oraz wieloskładnikowe uwierzytelnianie.

(Nie)bezpieczny szpital - ochrona przed cyberatakami - webinary on-line - OSSP i partnerzy - cz. 1. - 19 października 2022

KOMA NORD – główny partner technologiczny OSSP wspólnie z dostawcami technologii: HP Inc, BeyondTrust, Yubico, Fortinet przygotowali cykl webinarów on-line na temat cyberbezpieczeństwa szpitali.
Prezentujemy pierwsze nagranie z serii – spotkanie z 19 października 2022 roku.

Uroczysta Gala z okazji jubileuszu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych - spotkanie zaproszonych gości, współpracowników, przyjaciół i partnerów.

7 października 2022 roku w Gdyni odbyło się uroczyste spotkanie z udziałem przedstawicieli świata polityki i mediów, środowiska opieki zdrowotnej, w tym szpitali, opieki ambulatoryjnej i podstawowej opieki zdrowotnej.

Z okazji jubileuszu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych - wypowiedzi członków Zarządu OSSP, przyjaciół i partnerów.

O historii, powstaniu, celach, znaczeniu, dniu obecnym oraz wielu aspektach funkcjonowania szpitali prywatnych na krajowym i międzynarodowym rynku opieki zdrowotnej.

O jubileuszu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych - wypowiedź Prezesa OSSP Andrzeja Sokołowskiego dla "Menedżera Zdrowia".

A tutaj link do strony Menedżera Zdrowia

Oswajanie rehabilitacji uroginekologicznej w Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych pomaga Ukrainie

Szpitale OSSP na pierwszej linii walki z COVID-19 - na filmie wrocławski MEDINET

Doświadczenie

20 lat działalności - ponad 150 szpitali

20 lat działalności na rzecz rozwoju opieki zdrowotnej w Polsce z aktywnym udziałem sektora szpitali prywatnych

+ 0
Szpitali
+ 0
Podmioty

Copyright © 2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych. All Rights Reserved.