OSSP

Filmy

OSSP szpitale prywatne logo OSSP

Konferencja OSSP i Pracodawców RP na temat cyberbezpieczeństwa

13 lutego 2023 r. w Warszawie odbyła się konferencja zorganizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych i Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej nt. „Cyberbezpieczeństwo w jednostkach ochrony zdrowia”. Wśród omawianych tematów znalazły się m.in. Historia cyberataków w Polsce i świecie, otoczenie prawne – wymogi i zagrożenia, cyberbezpieczeństwo w szpitalach. Z okazji tego wydarzenia OSSP i Pracodawcy Medycyny Prywatnej przygotowali specjalną publikację poświęconą cyberbezpieczeństwu w szpitalach.

Liderzy Medycyny 2022 - uroczystość na Zamku Królewskim w Warszawie

Na Zamku Królewskim w Warszawie 25 stycznia 2023 roku podczas Konferencji „Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023”, nad którym patronat honorowy objęło OSSP, rozdano nagrody dla Liderów Medycyny. Wśród wyróżnionych znaleźli się Prezes OSSP Andrzej Sokołowski, któremu przyznano wyróżnienie specjalne dla Menedżera Zdrowia 2022 wśród placówek prywatnych oraz Wiceprezes OSSP, założyciel i wieloletni prezes CM MAVIT – dr Andrzej Mądrala – został tegorocznym laureatem nagrody Osobowość Medyczna Roku 2022.

Prawnicze czwartki OSSP - Spotkanie nr 2 - 1 grudnia 2022 r.

Drugie spotkanie z cyklu „Prawnicze czwartki OSSP” poświęcone było złotym praktykom przy zawieraniu umów z pracownikami medycznymi, postępowaniu z roszczeniami oraz o warunkach prowadzenia badań klinicznych w podmiocie. Porad prawnych udzielali jak zawsze prawnicy z kancelarii „Fortak & Karasiński Radcowie Prawni”.

(Nie)bezpieczny szpital - ochrona przed cyberatakami - webinary on-line - OSSP i partnerzy - cz. 3. - 16 listopada 2022

Omówienie założeń, potencjału i możliwych korzyści dla polskich szpitali w ramach „Planu działania w zakresie cyberbezpieczeństwa w ochronie zdrowia” oraz informacja o możliwościach skorzystania z dofinansowania inwestycji w zakresie podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa w szpitalach korzystających ze środków publicznych.

Prawnicze czwartki OSSP - Spotkanie nr 1 - 10 listopada 2022 r.

„Prawnicze czwartki OSSP” to branżowe spotkania on-line dla podmiotów zrzeszonych w OSSP. Podczas spotkań prawnicy z kancelarii „Fortak & Karasiński Radcowie Prawni” odpowiadają na pytania związane z funkcjonowaniem podmiotów leczniczych.
Podczas pierwszego spotkania omówiono trzy zagadnienia:

(Nie)bezpieczny szpital - ochrona przed cyberatakami - webinary on-line - OSSP i partnerzy - cz. 2. - 26 października 2022

ruga część cyklu webinarów na temat cyberbezpieczeństwa w szpitalach, który odbył się 26 października 2022r. W tym odcinku tematem spotkania był bezpieczny dostęp zdalny, słabe punkty infrastruktury sieciowej oraz wieloskładnikowe uwierzytelnianie.

(Nie)bezpieczny szpital - ochrona przed cyberatakami - webinary on-line - OSSP i partnerzy - cz. 1. - 19 października 2022

KOMA NORD – główny partner technologiczny OSSP wspólnie z dostawcami technologii: HP Inc, BeyondTrust, Yubico, Fortinet przygotowali cykl webinarów on-line na temat cyberbezpieczeństwa szpitali.
Prezentujemy pierwsze nagranie z serii – spotkanie z 19 października 2022 roku.

Uroczysta Gala z okazji jubileuszu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych - spotkanie zaproszonych gości, współpracowników, przyjaciół i partnerów.

7 października 2022 roku w Gdyni odbyło się uroczyste spotkanie z udziałem przedstawicieli świata polityki i mediów, środowiska opieki zdrowotnej, w tym szpitali, opieki ambulatoryjnej i podstawowej opieki zdrowotnej.

Z okazji jubileuszu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych - wypowiedzi członków Zarządu OSSP, przyjaciół i partnerów.

O historii, powstaniu, celach, znaczeniu, dniu obecnym oraz wielu aspektach funkcjonowania szpitali prywatnych na krajowym i międzynarodowym rynku opieki zdrowotnej.

O jubileuszu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych - wypowiedź Prezesa OSSP Andrzeja Sokołowskiego dla "Menedżera Zdrowia".

A tutaj link do strony Menedżera Zdrowia

Oswajanie rehabilitacji uroginekologicznej w Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych pomaga Ukrainie

Szpitale OSSP na pierwszej linii walki z COVID-19 - na filmie wrocławski MEDINET

Doświadczenie

20 lat działalności - ponad 150 szpitali

20 lat działalności na rzecz rozwoju opieki zdrowotnej w Polsce z aktywnym udziałem sektora szpitali prywatnych

+ 0
Szpitali
+ 0
Podmioty

Copyright © 2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych. All Rights Reserved.