12 października 2022

VI Kongres wizja zdrowia 2022

VI Kongres Wizja Zdrowia 2022
VI Kongres Wizja Zfrowia 2022 panel

W dniach 11 i 12 października 2022 Warszawa po raz kolejny stała się gospodarzem wydarzenia, w którym udział wzięli m.in. przedstawiciele Zarządu OSSP – Andrzej Sokołowski i Andrzej Mądrala – VI Wizja Zdrowia. Diagnoza i Przyszłość – Foresight Medyczny oraz XVI Kongresu Hospital & Healthcare Management.

W czasie kongresu poruszono najistotniejsze tematy sektora ochrony zdrowia z dyskusją o sprawach systemowych oraz medycznych. Wśród zaproszonych panelistów, oprócz przedstawicieli naszego stowarzyszenia, znalazło się liczne grono ekspertów i praktyków, którzy na co dzień analizują polską rzeczywistość i wdrażają zmiany w ochronie zdrowia, m.in. przedstawiciele administracji publicznej, polskiej nauki, dyrektorzy szpitali i menedżerowie firm farmaceutycznych.

W grupie omawianych tematów znalazły się: ustawa o jakości leczenia czy nowych zawodach medycznych, polityka lekowa, procedury refundacyjne oraz wizja zdrowia w wybranych obszarach, jak choroby płuc, neurologia, onkologia i choroby cywilizacyjne, a także zagadnienia dotyczące m.in. chorób nowotworowych w czasach pandemii, profilaktyki chorób rzadkich, procedury refundacyjnej oczami pacjentów i lekarzy, funduszu medycznego w kontekście przełomowych terapii.

Doświadczenie

20 lat działalności - ponad 150 szpitali

20 lat działalności na rzecz rozwoju opieki zdrowotnej w Polsce z aktywnym udziałem sektora szpitali prywatnych

Szpitali
+ 0
Podmioty
+ 0

Copyright © 2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych. All Rights Reserved.