20 marca 2024

Relacja z targów SALMED 2024 z aktywnym udziałem OSSP

W dniu 19 marca podczas Międzynarodowych Targów Medycznych SALMED w Poznaniu odbyła się zorganizowana przez OSSP branżowa konferencja pn. „Nowoczesne technologie informatyczne i robotyczne, optymalizacja zakupów i nowoczesne techniki kontaktu z pacjentem- drogą do obniżenia kosztów funkcjonowania szpitali prywatnych”.

Podczas kilkugodzinnego spotkania ekspertów, praktyków oraz licznych specjalistów rynku usług medycznych poruszono wiele aktualnych i niezwykle ważnych tematów związanych z nowoczesnymi technologiami, sztuczną inteligencją, cyberbezpieczeństwem, jak również nowoczesnymi i skutecznymi rozwiązaniami służącymi obniżaniu kosztów działalności szpitali.

Przedstawiciele OSSP brali również aktywny udział w spotkaniach panelowych, m.in. w panelu „(Za)Inwestuj w koordynację, czyli nowe podejście do opieki zdrowotnej”, którego organizatorem było NFZ, w którym uczestniczyli przedstawiciele OSSP – Andrzej Mądrala i Łukasz Bruski.

Poniżej relacje z panelu „(Za)Inwestuj w koordynację, czyli nowe podejście do opieki zdrowotnej” oraz zdjęcia z branżowej konferencji OSSP.

Konferencja OSSP na Salmed 2024 cz. 1
Konferencja OSSP na Salmed 2024 cz. 2

Doświadczenie

20 lat działalności - ponad 150 szpitali

20 lat działalności na rzecz rozwoju opieki zdrowotnej w Polsce z aktywnym udziałem sektora szpitali prywatnych

Szpitali
+ 0
Podmioty
+ 0

Copyright © 2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych. All Rights Reserved.