18 stycznia 2024

III edycja European Private Hospital Awards

III edycja konkursu na najlepsze europejskie szpitale prywatne “European Private Hospital Awards”

29 maja 2024 r. w Bukareszcie w Pałacu Parlamentu odbędzie się III edycja konkursu na najlepsze europejskie szpitale prywatne “European Private Hospital Awards”.

Europejskie Nagrody Szpitali Prywatnych mają na celu zaprezentowanie najlepszych inicjatyw w sektorze prywatnych szpitali w Europie i nagrodzenie najlepszych europejskich prywatnych placówek opieki zdrowotnej w siedmiu kategoriach.

  • Wzmacniające doświadczenie opieki nad pacjentem. Szpitale, które wykazały najwyższy poziom opieki nad swoimi pacjentami.
  • Innowacja Roku w dziedzinie technologii zdrowotnych. Szpitale, które wdrożyły/przyjęły innowacyjne technologie lub praktyki w zakresie leczenia i zarządzania pacjentami.
  • Innowacje w zakresie dostępności opieki zdrowotnej. Szpitale wspierające i realizujące programy profilaktyczne.
  • Doskonałość w rozwoju zawodowym. Szpitale, które zainwestowały w ciągły rozwój kadr medycznych i promocję najnowocześniejszych praktyk medycznych.
  • Wybitne inicjatywy współpracy w opiece zdrowotnej. Szpitale, które nawiązały udaną współpracę z innymi instytucjami medycznymi, firmami lub organizacjami społecznymi.
  • Odporność opieki zdrowotnej i reagowanie kryzysowe. Szpitale, które skutecznie poradziły sobie z sytuacjami kryzysowymi, takimi jak pandemia czy inne ważne zdarzenia, zapewniając ciągłość świadczenia usług medycznych.
  • Najlepsza integracja sztucznej inteligencji w opiece zdrowotnej. Szpitale, które z sukcesem wdrożyły technologie sztucznej inteligencji w służbie zdrowia, poprawiając diagnostykę, leczenie czy efektywność systemu opieki zdrowotnej

Zapraszamy polskie szpitale prywatne do zgłaszania swoich kandydatur do konkursu.

Warto przypomnieć, że w ubiegłorocznej edycji konkursu nagrody zdobyły także polskie szpitale. W kategorii „Best patient focused initiative” wyróżnienie otrzymało Międzynarodowe Centrum Mowy i Słuchu Medinkus, a w kategorii “Best Health New Coverge” zwyciężył Szpital Medicover.

Szczegóły na temat wydarzenia TUTAJ.

Doświadczenie

20 lat działalności - ponad 150 szpitali

20 lat działalności na rzecz rozwoju opieki zdrowotnej w Polsce z aktywnym udziałem sektora szpitali prywatnych

Szpitali
+ 0
Podmioty
+ 0

Copyright © 2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych. All Rights Reserved.