31 maja 2024

Finał European Private Hospital Awards 2024

30 maja odbyło się spotkanie członków UEHP, na którym omawiano sytuację placówek zdrowotnych w kontekście zbliżających się wyborów do parlamentu europejskiego. Odbyło się także walne zgromadzenie UEHP prowadzone przez Andrzeja Sokołowskiego, w trakcie którego przyjęto 2 nowych członków Irlandię i Kosowo.

Dzień wcześniej, 29 maja,  w budynku rumuńskiego parlamentu podczas uroczystej Gali wręczano nagrody i wyróżnienia Europejskiego konkursu szpitali prywatnych, jedną z nagród wręczał prezes Andrzej Sokołowski. Wyróżnienie odebrał Pan Łukasz Bruski Prezes Centrum Słuchu i Mowy Medincus.

W tegorocznej edycji konkursu Medincus zdobył wyróżnienie w kategorii „Odporność opieki zdrowotnej i reagowanie kryzysowe – szpitale, które skutecznie poradziły sobie z sytuacjami kryzysowymi, takimi jak pandemia czy inne ważne zdarzenia, zapewniając ciągłość świadczenia usług medycznych” za projekt „Rozwiązania telemedyczne w zapewnieniu opieki otorynolaryngologicznej pacjentom na obszarach dotkniętych wojną Ukrainy”.

Europejskie Nagrody Szpitali Prywatnych mają na celu zaprezentowanie najlepszych inicjatyw w sektorze prywatnych szpitali w Europie i nagrodzenie najlepszych europejskich prywatnych placówek opieki zdrowotnej w siedmiu kategoriach.

Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy! Szczegóły wydarzenia TUTAJ.

Doświadczenie

20 lat działalności - ponad 150 szpitali

20 lat działalności na rzecz rozwoju opieki zdrowotnej w Polsce z aktywnym udziałem sektora szpitali prywatnych

Szpitali
+ 0
Podmioty
+ 0

Copyright © 2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych. All Rights Reserved.